Account Executives

Get In Touch With The Right Person

Feel free to get in touch with your servicing agent. The different departments and respective account managers are listed below for your reference.

Norazmi Bin Abd Sani

  • : norazmi@spanco.com.my
  • : 03-27750824
  • : 017-2978087

Accounts Managed

  • Jabatan Perdana Menteri
  • Jabatan Perdana Menteri, Hal Ehwal Undang-Undang
  • Kementerian Pengangkutan
  • Kementerian Perpaduan Negara
  • Suruhanjaya Perkhidmatan Awam
  • Suruhanjaya Pilihanraya
  • Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran

Hirman Bin Hamzah

  • : hirman@spanco.com.my
  • : 03-27750830
  • : 019-2711671

Accounts Managed

  • Kementerian Kewangan
  • Kementerian Pertanian Dan Industri Makanan
  • Kementerian Kerja Raya
  • Kementerian Perdagangan Antarabangsa Dan Industri
  • Kementerian Tenaga, Sains, Teknologi Dan Inovasi
  • Kementerian Pembangunan Usahawan Dan Koperasi

Nik Hafiz Sophian Bin Nik Mohd Zaaba

  •  : sophian@spanco.com.my
  •  : 03-27750829
  •  : 012-6211044

Accounts Managed

  • Kementerian Dalam Negeri
  • Kementerian Sumber Manusia
  • Kementerian Perladangan Dan Komiditi

Aimi Diyana Binti Azuddin

  •  : aimi@spanco.com.my
  •  : 03-27750826
  •  : 012-2692582

Accounts Managed

  • Kementerian Perdagangan Dalam Negeri Dan Hal Ehwal Pengguna
  • Kementerian Wilayah Persekutuan
  • Istana Negara
  • Kementerian Pendidikan Malaysia
  • Kementerian Pendidikan Tinggi
  • Kementerian Pelancongan Seni dan Budaya Malaysia
  • Kementerian Pembangunan Wanita Keluarga dan Masyarakat

Muhammad Aizat Mohammad Fadzir

  •  : aizat@spanco.com.my
  •  : 03-27750825
  •  : 013-5293147

Accounts Managed

  • Kementerian Kesihatan Malaysia
  • Kementerian Alam Sekitar Dan Air
  • Kementerian Perumahan Dan Kerajaan Tempatan
  • Kementerian Pembangunan Luar Bandar
  • Pejabat Penyimpan Mohor Besar Raja-Raja
  • Kementerian Tenaga Dan Sumber Asli

Amir Zubaidi Sahrif

  •  : amir@spanco.com.my
  •  : 03-27750827
  •  : 017-2500117

Accounts Managed

  • Kementerian Pertahanan
  • Kementerian Belia dan Sukan
  • Kementerian Komunikasi dan Multimedia
  • Kementerian Luar Negeri
  • Parlimen Malaysia