Account Executives

Get In Touch With The Right Person

Feel free to get in touch with your servicing agent. The different departments and respective account managers are listed below for your reference.

Norazmi Bin Abd Sani

  • : norazmi@spanco.com.my
  • : 03-61928924
  • : 017-2978087

Accounts Managed

  • Jabatan Perdana Menteri
  • JPM (Bah Hal Ehwal Undang-Undang)
  • Kementerian Pengangkutan
  • Suruhanjaya Pilihanraya Malaysia
  • Suruhanjaya Perkhidmatan Awam
  • Suruhanjaya Perkhidmatan Pelajaran

Hirman Bin Hamzah

  • : hirman@spanco.com.my
  • : 03-61928928
  • : 019-2711671

Accounts Managed

  • Kementerian Kewangan
  • Kementerian Pertanian Dan Industri Asas Tani
  • Kementerian Kerja Raya
  • Kementerian Sains Teknologi Dan Inovasi
  • Kementerian Perdagangan Antarabangsa Dan Industri
  • Kementerian Tenaga, Teknologi Hijau Dan Air
  • Kementerian Pelancongan Dan Kebudayaan

Nik Hafiz Sophian Bin Nik Mohd Zaaba

  •  : sophian@spanco.com.my
  •  : 03-61928927
  •  : 012-6211044

Accounts Managed

  • Kementerian Dalam Negeri
  • Kementerian Sumber Manusia
  • Kementerian Belia Dan Sukan
  • Kementerian Perusahaan, Perladangan dan Komoditi

Aimi Diyana Binti Azuddin

  •  : aimi@spanco.com.my
  •  : 03-61928922
  •  : 012-2692582

Accounts Managed

  • Kementerian Perdagangan Dalam Negeri, Koperasi Dan Kepenggunaan
  • Kementerian Wilayah Persekutuan
  • Istana Negara

Muhammad Aizat Mohammad Fadzir

  •  : aizat@spanco.com.my
  •  : 03-61928923
  •  : 013-5293147

Accounts Managed

  • Kementerian Kesihatan
  • Kementerian Sumber Asli dan Alam Sekitar
  • Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan & Kerajaan Tempatan
  • Kementerian Pembangunan Wanita Keluarga & Masyarakat
  • Kementerian Kemajuan Luar Bandar & Wilayah
  • Pejabat Penyimpan Mohor Besar Raja-Raja

Amir Zubaidi Sahrif

  •  : amir@spanco.com.my
  •  : 03-61928926
  •  : 017-2500117

Accounts Managed

  • Kementerian Pertahanan
  • Kementerian Pendidikan Malaysia
  • Kementerian Pengajian Tinggi
  • Kementerian Komunikasi dan Multimedia
  • Kementerian Luar Negeri
  • Parlimen Malaysia